Надійність, оперативність, чіткість, якість, ціна - 30 років успіху!

ICT – провідний 3PL оператор, а також складський та офісний орендодавець. ICT є однією із перших міжнародних логістичних компаній в Україні, які почали розвивати складську логістику на базі власних складів.

На території логістичного комплексу у Вишневому (Київська область), що знаходиться на відстані 3.8 км від Великої Окружної Дороги Києва, розташовано 33,000 кв. м складських та 3,600 кв. м офісних площ. Окремо збудовано офісний центр площею 6,000 кв. м, що відповідає основним вимогам для офісних приміщень класу А. Бізнес-центр

За оцінками провідних консультантів з нерухомості, цей складський комплекс є першим в Україні серед об’єктів складської нерухомості класу А.

Надається широкий набір логістичних послуг:

Підлогове та стелажне зберігання;
Механічна та ручна обробка вантажів;
Декілька режимів температурного контролю (0...+5 і +14...+18 С);
Сортування та відбірка партій;
Прийом та видача вантажів з використанням штрих-кодових сканерів;
Власна операційна система (WMS);
Аутсорсинг та комісіювання;
Зберігання у відокремлених та захищених боксах;
Приміщення сертифіковані для зберігання фармацевтичних вантажів.

Оренда складу будь-якої площі з офісом або без або відповідальне зберігання-все це Ви можете отримати від однієї компанії в найкращому складському комплексі Києва з найзручнішим місцезнаходженням, сучасною складською технікою та надійною системою безпеки.

  [cf7ic "toggle"]

  Надішліть запит зараз і ми Вам одразу відповімо!

  Якщо вам потрібні логістичні або складські послуги, перевезення вантажів або їх митне оформлення, 3PL або фулфілмент, експедирування або комплексне рішення для ланцюжка постачання, ми завжди готові допомогти Вам.

  Ми дбаємо про наших клієнтів і будуємо свою роботу на основі принципів:

  Замовити дзвінок
  +
  Чекаю дзвінка!