ФУЛФІЛМЕНТ ДЛЯ ІНТЕРНЕТ - МАГАЗИНІВ і 3PL

Надійність, оперативність, чіткість, якість, ціна - 30 років успіху!

В умовах воєнного часу компанія ІСТ продовжує свою роботу і поспішає повідомити, що 1 липня 2022 року ми відкрили новий склад 400 м2 для фулфілмент логістики за адресою проспект Повітрофлотський 92А. Склад обладнаний стелажами з полицями.

Починаючи з 2002 року ICT розвиває складську логістику на базі власного складського комплексу у місті Вишневе, Київській області.

На території логістичного комплексу у Вишневому, що знаходиться на відстані 3.8 км від Великої Окружної Дороги Києва, розташовано 34 000 м2 в складських приміщень класу А та В, а також 8 000 м2 офісів.

За оцінками провідних консультантів з нерухомості, цей складський комплекс є першим в Україні серед об'єктів складської нерухомості класу А, в якому надається широкий набір логістичних послуг:

Стелажне зберігання;
Вивантаження та навантаження механічне та ручне;
Підйом вантажів та розміщення на стелажах;
Сортування та формування замовлень;
Усі види звітів;
Повний комплекс аутсорсингу та 3PL;
Фулфілмент для інтернет магазинів, включаючи підбір замовлення, відправку поштовими сервісами та прийом повернень і браку.

Також ми здаємо в оренду склади та офіси у Вишневому. Склади площею від 200 м2, офіси площею від 20 до 500 м2.

Зручне розташування та широкий спектр послуг дозволив нам залучити як клієнтів провідних місцевих та західних виробників.

  [cf7ic "toggle"]

  Надішліть запит зараз і ми Вам одразу відповімо!

  Якщо вам потрібні логістичні або складські послуги, перевезення вантажів або їх митне оформлення, 3PL або фулфілмент, експедирування або комплексне рішення для ланцюжка постачання, ми завжди готові допомогти Вам.

  Ми дбаємо про наших клієнтів і будуємо свою роботу на основі принципів:

  Замовити дзвінок
  +
  Чекаю дзвінка!