АВТОМОБІЛЬНІ ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ

Надійність, оперативність, чіткість, якість, ціна - 30 років успіху!

Автомобільний транспорт є одним із найшвидших та найефективніших способів доставки вантажу. Наша компанія є провідним гравцем на ринку автомобільних перевезень. Ми забезпечуємо доставку вантажів як всередині України, так і міжнародні поставки: імпортні та експортні. Враховуючи вдале розташування України, яка є мостом між сходом і заходом, географія наших міжнародних автомобільних перевезень включає країни Європи, СНД і Центральної Азії.

Наші досвідчені експедитори відстежують кожну поставку в дорозі, доставляючи вантажі в заданий термін у цілості та безпеці, контролюючи якість доставки, комунікацію та документообіг та піклуючись про охорону навколишнього середовища.

Разом із субпідрядниками ICT надає замовникам доступ до більш ніж 2,000 автомобілів та забезпечує повний спектр транспортних засобів та послуг:

Широкий вибір 20-тонних автомобілів із причепами 82, 94, 120 куб. метрів;
Цільнометалеві та ізотермічні трейлери, рефрижератори всіх типів;
Доставка малотоннажними автомобілями та мікроавтобусами;
Організація конвою територією України для особливо цінних вантажів.

Замовивши перевезення вантажу в ICT Ви отримаєте гарантію надійної, своєчасної та якісної доставки, а також заощадите час та гроші.

  Надішліть запит зараз і ми Вам одразу відповімо!

  Якщо вам потрібні логістичні або складські послуги, перевезення вантажів або їх митне оформлення, 3PL або фулфілмент, експедирування або комплексне рішення для ланцюжка постачання, ми завжди готові допомогти Вам.

  Ми дбаємо про наших клієнтів і будуємо свою роботу на основі принципів:

  Замовити дзвінок
  +
  Чекаю дзвінка!